Yhteystiedot jäsenedut ja linkit

Yhteystiedot, jäsenedut ja linkit

Yhdistyksen hallitus ja yhteystiedot 2018

Puheenjohtaja Markku Ahti 050-5141890 markku.a.ahti@gmail.com
Varapuheenjoht. Pekka Nylund050-5232238 nylundp@gmail.com
Sihteeri Urpo Jalava041-4528050 urpo.jalava@jalava-tonteri.fi
Mäkitupatalon vuokraustoiminta Mikko Ahola0400-523390 mikko@mikkoahola.net
RahastonhoitajaAnne-Maija Koivisto045-6512020 a-m.koivisto@co.inet.fi
Muut hallituksen jäsenet:
Camilla Eriksson045-698 7477 camilla20jan@gmail.com
Leena Härmä040-8370942 leenakristiina50@gmail.com
Antti Junninen041-5446879 antti.junninen@gmail.com
Erja Karlsson0500-536893 erja@erja.fi
Tapio Koivisto 0400-528589 tapio.koivisto@pp.inet.fi
Pekka Lehto 040-8338392 pekka.lehto@gmail.com
Tarja Mäkinen044-2520188 tarja.tojander@gmail.com
Kimmo Samuli040-5385002 samuli153@luukku.com

Muut toimijat

Ympäristötoiminta Pekka Nylund yhteystiedot yllä
Mäkitupatalon ylläpito sekä omakotitalkkaritoiminta Tapio Koivisto ja Antti Junninen yhteystiedot yllä
Tiedotustoiminta Markku Ahti, Urpo Jalava ja Camilla Eriksson yhteystiedot yllä
* facebook ylläpitoCamilla Eriksson ja Brita PalmrothCamillan tiedot yllä, brita.palmroth@gmail.com
OhjelmatoimintaLeena Härmäyhteystiedot yllä
NaistoimikuntaRiitta Moberg ja Tarja MäkinenRiitta:050-3714636, Tarjan tiedot yllä
Kamerakerho Vähä-Heikkilän KameratUrpo Jalavayhteystiedot yllä
RetkitoimintaTouko Kanerva ja Leena HärmäTouko:touko.kanerva@gmail.com,050-3202830, Leenan yhteystiedot yllä

Yhdistyksen eri toimintoihin mukaan ovat tervetulleita kaikki asioista kiinnostuneet.

Omakotitalkkari

Omakotitalkkaripuh. 041-3690114Tavattavissa myös Mäkitupatalolla aamuisin n. klo 9-10, keittiön ovi

Yhdistyksen tiedot:

Jäsenmaksut ja jäseneksi liittyminen

Jäsenmaksu 20,00 eur / vuosi

Lisätietoja sihteeriltä tai puheenjohtajalta (yllä). Jäsenhakemus lomake

Tutustu myös

oman asuinalueesi erittäin vaiherikkaaseen historiaan yhdistyksemme 100-vuotisjuhlien yhteydessä julkaistun mielenkiintoisen ”VÄHÄ-HEIKKILÄN VUOSISATA” -kirjan avulla. Kirjaa saatavana rahastonhoitajalta 15,00€:n hintaan

Jäsenedut ja yhteistyökumppaniemme linkit

  • Vähä-Heikkilän Mäkitupalaisyhdistyksen jäsenille Turun Omakotilehti vuodeksi 2018 (6 nroa)

TPK:n kauttan tulevat jäsenedut:

  • Polttoöljyä jäsenemme saavat TPK:n Teboilin päivän hinnasta ylimääräisen alennuksen kerrottuaan olevansa yhdistyksenne / TPK:n jäsen ja annettuaan puheenjohtajalta saamansa tilaustunnuksen. Tilaukset 24h yksityisasiakkaat p. 0800 183 300, sähköposti: tilauskeskus@teboil.fi.
  • www.turunpientalot.fi, osoitteesta löydät lisää tärkeää tietoa

Lähialueyhteistyökumppani:

Muut TPK:n / yhdistyksemme jäsenille jäsenetuja tarjoavat yhteistyöyritykset:
yhteystiedot.txt · Viimeksi muutettu: 2018/02/08 17:39 / Markku Ahti
© Vähä-Heikkilän Mäkitupalaisyhdistys ry.